Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Dyshohet stafi i infektuar, Covid-19 mbyll çerdhen në Tiranë

po lexohet

Një çerdhe në zonën e ish-bllokut në Tiranëështë mbyllur për shkak të Covid-19.

Çerdhja nr.16 është mbyllur për shkak se një pjesë e stafit dyshohet se janë infektuar me koronavirus.

Atyre i është kërkuar të vetëkarantinohen deri në momentin e daljes së përgjigjeve të tamponëve.

Përgjatë ditëve të fundit, shifrat e infeksioneve kanë ardhur në rritje, duke u shtuar nga dita në ditë.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm