Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Çfarë po ndodh me tregun valutor? Ja me sa do të këmbehen monedhat e huaja sot në vendin tonë

po lexohet

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99 lekë dhe do shitet me 100 lekë.

Euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.7 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.7 lekë dhe do shitet me 110.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 122.2 lekë dhe do shitet me 123.2 lekë.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm