Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Ceremoni me maska, dy mjekë shqiptarë i japin fund beqarisë gjatë pandemisë së Covid-19

po lexohet

Dy mjekë shqiptarë Livia Qose nga Tirana dhe Amir Mamusha nga Prizreni, i kanë dhënë fund beqarisë së tyre me një ceremoni të thjeshtë dhe me maska.

Ata e kishin planifikuar dasmën ta realizonin në Ankara të Turqisë, aty ku jetojnë dhe punojnë prej vitesh. Por për shkak të pandemisë së koronavirusit, çifti e realizoi ceremoninë në një mënyrë të pazakontë.

Dyshja lidhën kurorë vetëm me katër veta, ndërkohë që familjarët e tyre e ndoqën këtë moment të veçantë përmes rrjeteve sociale.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm