Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Ledri Vula flet pas lajmit së do bëhet baba: Mezi pres ta provoj atë ndjesi

po lexohet

Pas lajmit se do bëhet baba për herë të parë, ka reaguar dhe Ledri Vula gjatë një interviste mbrëmjen e djeshme në ‘NIN”.

I pyetur nga gazetari nëse ka plane të afërta për t’u bërë baba dhe Ledri tha edhe ai do që të përjetojë ndjesinë që kanë të gjithë shokët e tij që kanë fëmijë kur kthehen në shtëpi.

“Qysh të jetë e shkrume. Unë me qejfin ma të madh e pres. Krejt shokët e mi janë bo prindër. Kur i shoh, që pa marrë parasysh çfarë problemesh kanë, kur kthehen te fëmijët e tyre marrin atë dashuri dhe asgjë tjetër s’ju intereso në botë…edhe unë du me e pas atë ndjenjë!”

Megjithatë intervista është realizuar para bërjes publik të lajmit. Me siguri shumë shpejt çifti do të ndajë lajmin e ëmbël me publikun.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm