Thursday, June 30, 2022

|

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kapen “mat” bashkë, pamjet që u bënë virale në rrjet (VIDEO)

Më të lexuarat

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kapur mbrëmë “mat” në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ata kanë qenë të ftuar në sfilatën e stilistit të njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

E teksa të gjithë po prisnin çfarë do ndodhte po të përballeshin, ata kanë surprizuar duke u shfaqur krah njëri-tjetrit.

Në ‘after-partyn’ e organizuar pas sfilatës moderatorja e njohur dhe aktori i humorit kanë qëndruar bashkë në një tavolinë teksa pamjet janë bërë virale.

Në rrjetet sociale janë publikuar foto e video të dyshes e cila duket se me daljen e parë publike bashkë ka konfirmuar ribashkimin. Vetë ata nuk kanë bërë asnjë postim së bashku.

@vipmagazine.al Bora dhe Donaldi bashkë në sfilatën e Valdrin Sahitit #borazemani #donaldveshaj #vipmagazine ♬ original sound – VipMagazine.al

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit