Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Bes Kallaku prek fermerët: Njeriu nuk e kupton kurrë që ikin vitet

po lexohet

Në ‘Prime-n’ e mbrëmshëm në ‘Ferma VIP’, Bes Kallaku ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm, ku ka prekur dhe disa prej fermerëve me fjalët e thëna prej tij.

“Njeriu nuk e kupton kurrë që ikin vitet tek vetja e tij përveçse tek fëmija. Të gjithë ne e kuptojmë që ikin vitet vetëm kur fëmijët tanë nga 1 bëhen 6 vjeç, pra kurrë ne nuk e kuptojmë që ikin vitet…”- shprehet Besi.

të fundit

Kiara publikon videon, si reagon vajzat e tyre

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit. Nëpërmjet një...

të ngjashëm