Sunday, May 28, 2023

|

“As mami, as babi”, Miriami tregon fjalën e parë që ka thënë Duam…

po lexohet

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka ndarë detaje shumë interesante nga jeta familjare.

E ftuar te “Rudina”, pasditen e djeshme, ajo ka folur edhe për fëmijët e saj, Ameli dhe Duam. Duam erdhi në jetë në janar të këtij viti dhe Miriami zbuloi fjalën e parë që ai ka thënë, ndryshe nga shumë fëmijë të tjerë.

Këngëtarja tha se fjala e parë e vogëlushit ka qenë “drita” dhe jo mami apo babi.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm