Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Arbana Osmani ndan foton e ëmbël nga takimi i parë i Jonit me Diellin

po lexohet

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë, vetëm pak ditë më parë.

Arbana dhe partneri i saj, Eduart Grishaj e pagëzuan vogëlushin me emrin e veçantë Diell. Së fundmi moderatorja ndau me ndjekësit në ‘Instagram’ dhe një moment të veçantë, kur djali i madh Jon ka takuar për herë të parë vogëlushin.

 

Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja bashkangjitur postimit.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm