Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Alketa Vejsiu ndalohet nga Policia në Zvicër, ja arsyeja

po lexohet

Alketa Vejsiu, ka udhëtuar ditën e sotme drejt Zvicrës, ku është duke punuar me kompaninë e saj për një event martesor, por i ka ndodhur nhë incident të cilin e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram .

Ajo është ndaluar nga policia në Zvicër. Arsyeja e ndalimit është fakti se Alketa Vejsiu ka harruar pashaportën tek dikush që nuk udhëton me të dhe kjo është e paligjshme në Zvicër.

Gjithsesi, pas “negocimeve” me autoritetet ajo ka arritur të sigurojë një leje qëndrimi të përkohshme që nuk do t’i prishë as udhëtimin dhe as punën, ndërsa Alketa e quan jetën e saj film.

Alketa Vejsiu ndalohet nga Policia në Zvicër, ja arsyeja

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm