Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Jori Delli shfaqet veshur me “mbathjet” e Noizyt

po lexohet

Ish banorja e BB VIP Jori Delli tërheq vëmendjen kudo që shkon e çdo gjë që bën.

Së fundmi na kanë tërhequr vëmendjen mbathjet e Jorit që janë të Noizyt.

Domethënë të firmës të Noizyt, Illyrian Bloody Line, ndonse duket e veshur mjaft stil në koncertin e reperit.

Rikujtojmë se Jori u përfol për një lidhje dashurie me Noizyn pasi ishte dhe pjesë e klipt të tij.

Jori Delli shfaqet veshur me "mbathjet" e Noizyt

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm