Monday, May 29, 2023

|

Aktori tremb Marina Vjollcën, i fluturon telefoni nga dora

po lexohet

Së fundmi aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka postuar një video në “Instagram” ku shihet duke e trembur për vdekje Marina Vjollcën gjatë xhirimeve të “Klanifornias”.

Marina ishte e ulur, po merreshe me telefon dhe nuk e kishte mendjen aspak. Në momentin që Visjani i shkon afër dhe e tremb, moderatores i bie telefoni në tokë dhe bërtet. Kjo skenë është filmuar nga vetë aktori i cili nuk ndalonte dot të qeshurën.

 

View this post on Instagram

 

Kur te Shihni Videon do kuptoni pse Marina po qesh nga Halli… @marina_vjollca

A post shared by Visjan Ukcenaj (@visjanukcenaj) on

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm