Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Aksidenti tragjik në Tiranë, ndërron jetë në spital edhe 33-vjeçari

po lexohet

Ndërron jetë edhe 33-vjecari që u aksidentua mbrëmë me makinë në fshatin Fortuzaj në Tiranë, duke shkuar në 2 numri i viktimave. Bëhet fjalë për të riun me iniciale D.C,.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.07.2023, në fshatin Fortuzaj, ka rënë në humnerë një mjet tip “Range Rover” në të cilin ndodheshin shtetasi D. Ç., 33 vjeç, dhe një shtetas tjetër ende i paidentifikuar.

Si pasojë shtetasi D. Ç., 33 vjeç, është dëmtuar dhe ndodhet në spital, ndërsa shtetasi tjetër ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm