Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Aksident i rëndë në Bulqizë, ndërron jetë 25-vjeçari, plagosen dy të...

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme, 11 nëntor, në Bulqizë. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjerën në afërsi të mbikalimit. Si...

Aksident i rëndë në Tiranë, dyshohet për një të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të ‘Kopshtit Zoologjik’ në Tiranë, ku një automjet fuoristradë është përplasur me...

Tragjike, makina me emigrantë përplaset me kamionin, raportohet për viktima dhe...

Një person humbi jetën dhe tetë të tjerë, përfshirë katër fëmijë, u plagosën në Hungari, afër kufirit me Serbinë, kur një makinë që transportonte emigrantë u përplas...

Aksident i tmerrshëm/ Përplasen dhe përmbysen mbi 150 makina, raportohen viktima

Të paktën shtatë persona u vdiqën të hënën në një mori aksidentesh në Luiziana (SHBA), ku janë përfshirë të paktën 158 automjete, thotë policia...

Aksidenti tragjik në Tiranë, ndërron jetë në spital edhe 33-vjeçari

Ndërron jetë edhe 33-vjecari që u aksidentua mbrëmë me makinë në fshatin Fortuzaj në Tiranë, duke shkuar në 2 numri i viktimave. Bëhet fjalë...

Aksident gjatë xhirimeve/ Vdesin aktorët e një seriali, plagosen disa të...

Dy aktorë kanë humbur jetën dhe gjashtë anëtarë të tjerë të setit janë plagosur pas një aksidenti me makinë në Meksikë teksa po shkonin...

Tronditëse/ Makina kalon me të kuqe dhe përplas çiftin e fëmijën...

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Rrugën e Kavajës, në Tiranë. Mësohet se një makinë ka përplasur një çift edhe fëmijën e...

U fejuan dy ditë më parë, shuhen në një aksident tragjik...

Zbardhen të tjera detaje tronditëse nga aksidenti i tmerrshëm i ndodhur pas mesnatës në Fushë-Krujë, ku humbën jetën katër persona. Gazetari Andi Shota raporton për...

U përplas nga kamioni teksa i shpëtoi jetën 1-vjeçarit, ndërron jetë...

Mediat amerikane e përshkruajnë si dadoja heroinë 52-vjeçaren Arcellie Muschamp, e cila ndërroi jetë për shkak se u plagos rëndë nga një kamion teksa...

Çfarë i ka ndodhur Megi Pojanit? Shfaqet brenda një makine të...

Ajo është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën. Është fjala për...