Friday, June 9, 2023

|

Zbulohet e dashura seksi e Tom Cruise(FOTO)

po lexohet

Aktori i njohur Tom Cruise takohet fshehurazi me yllin britanik Hayley Atwell.

Çifti janë vënë re të kapur për dore gjatë një shëtitje në Londër, duke pohuar kështu se janë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin.

Këto foto bëhen publike fill disa ditë pasi Cruise pushoi nga puna të gjithë stafin e tij për shkelje të rregullave anticovid.

Cruise dhe Hayley, e cila është 20 vite më e re se ai, janë afruar më shumë me njëri-tjetrin gjatë kohës që xhironin disa skena filmi në Romë dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Tom Cruise nuk ka pasur një marrëdhënie serioze që prej divorcit me ish-bashkëshorten e tij, aktoren Katie Holmes.

të fundit

Pas eksperiencës në Shqipëri, Beniada synon të bëhet pjesë e Big Brother në Itali

Pas eksperiencës në Big Brother Vip Albania, modelja e njohur shqiptare Beniada Nishani synon një tjetër format, atë të...

të ngjashëm