Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Vrasja e 25-vjeçarit nga efektivi, Besa Kokëdhima: Asgjë më pak se Flloyd i Amerikës

po lexohet

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka reaguar për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua pak pas mesnate nga efektivi i policisë gjatë ndjekjes në zonën e Laprakës.

Përmes një postimi në Instagram, ajo e ka cilësuar skandaloze dhe therëse.

Sakaq, këngëtarja e ka krahasuar me rastin me atë të George Floyd në Amerikë.

“Vritet ky djalë fatkeq pasi kish dalë jashtë orarit të lejuar, dhe sepse një polici iu DUK me armë. Skandaloze, therëse, asgjë më pak se Flloyd i Amerikës që ktheu përmbys një vend. #JetaeShqiptarëveVlen”, ka shkruar ajo.

 

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm