Sunday, May 28, 2023

|

Vrasja e 25-vjeçarit nga efektivi, Besa Kokëdhima: Asgjë më pak se Flloyd i Amerikës

po lexohet

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka reaguar për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua pak pas mesnate nga efektivi i policisë gjatë ndjekjes në zonën e Laprakës.

Përmes një postimi në Instagram, ajo e ka cilësuar skandaloze dhe therëse.

Sakaq, këngëtarja e ka krahasuar me rastin me atë të George Floyd në Amerikë.

“Vritet ky djalë fatkeq pasi kish dalë jashtë orarit të lejuar, dhe sepse një polici iu DUK me armë. Skandaloze, therëse, asgjë më pak se Flloyd i Amerikës që ktheu përmbys një vend. #JetaeShqiptarëveVlen”, ka shkruar ajo.

 

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm