Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Vite të tëra sherresh dhe armiqësie, Ledri bën paqe me “Babastars”?

po lexohet

Ledri dikur ka qenë pjestar i grupit të famshëm “Babastars”. Pikërisht me këtë grup, ka nisur edhe karriera e tij muzikore. Por, më pas, mes tyre pati sherre të shumta, për të cilat ka shumë aludime dhe ndër vite Ledri konsiderohej “armik” i grupit.

Antarët e “Babastars” nuk linin rast pa e thumbuar reperin, por duket se tashmë kanë gjetur gjuhën e përbashkët. Në fakt, dyshimet e afrimit të Ledrit me Babastars nisën që në momentin që u konfirmua bashkëpunimi i tij me Majk, i cili është pjestar i grupit dhe miku më i mirë i Getoarit, liderit të Babastars.

Së fundmi, Ledri është parë me një tjetër pjestar të rëndësishëm të grupit, menaxherin Dekorim Sahiti. E kaluara është hedhur pas krahëve dhe pavarësisht se nuk mendojmë që Ledri do i ribashkohet grupit, gjithsesi duket se po rikthehet miqësia e vjetër mes tyre.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm