Sunday, May 28, 2023

|

VIDEO/ Duke rregulluar dhomën e vajzës që do të lindë shumë shpejt, Ledri Vula dhe Sara Hoxha publikojnë pamjet e veçanta

po lexohet

Këngëtari i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ata bënë publike lidhjen  e tyre në fillim të muajit prill, ku vetë reperi postoi për herë të parë në rrjetin social ‘Instagram’ një foto krah Sarës.

Më pas çifti bënë të ditur se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Blogerja lajmin e ëmbël zgjodhi ta bënte publik krah partnerit të saj me një video ku zbuloi dhe gjininë e fëmijës.

Teksa pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe çifti po bëjnë përgatitjet finale. Ata kanë ndarë disa pamje mjaft të veçanta në rrjete sociale ku kanë treguar se po përgatisin krevatin e bebushes së tyre që mund të lindë nga momenti në moment.

Duke montuar së bashku krevatin e të bijës ata dukeshin mjaft të lumtur, ndërsa këtë moment e ndanë me ndjekësit në Instagram.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm