Thursday, June 8, 2023

|

Vetëm pak minuta para finales, Ermiona Lekbello i bën Efit të papriturën? (FOTO)

po lexohet

Na ndajnë vetëm disa minuta nga finalja e madhe e BBV. Ermiona Lekbello ka ndarë foto se si do të duket sot në studio, por gjejeni çfarë…. ajo ka të njëjtin fustan që Efit i mbërriti ditën e sotme për ta veshur në finale.

Fustani ishte një ndër opsionet që Efi mund të zgjidhte për sonte, por siç duket ajo ka preferuar një tjetër veshje.

Ndërkohë, finalistët janë 4. Luizi, Efi, Dea Mishel dhe Kristi presin sonte të dalin pas 136 ditësh nga shtëpia e famshe, ku vetëm njëri prej tyre do të ketë 100 mijë euro më shumë në llogarinë e tij.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm