Thursday, June 30, 2022

|

“Unë kam punuar me të dhe e njoh në kushte të tjera”/ Sherri me Einxhel Shkirën, Armina Mevlani tregon çfarë ka ndodhur mes tyre

Më të lexuarat

Marrëdhënia mes moderatoreve Armina Mevlani dhe Einxhel Shkira u përfol në rrjet sikur kishte një “krisje”. E gjitha nisi kur moderatorja Armina Mevlani tha për Einxhelin se ishte ndër personazhet më pak të preferuara në ‘Big Brother VIP’. Herën e fundit në “Goca dhe Gra”, teksa ishte e ftuar, Einxhel tregoi se nuk i kishte pëlqyer aspak deklarata e Arminës.

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra”, Armina sqaroi se mes tyre nuk ka pasur asnjë mosmarrëveshje, dhe mospëlqimi i Einxhelit si personazh i Big Brother, ishte thjesht mendimi i saj. Ajo tha se ishte Einxhel ajo që kishte folur jo mirë në publik për të.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit