Sunday, July 14, 2024

|

spot_img

Viktima më e re/ Humbin jetën 4 persona nga Covid-19, mes tyre një 21 vjeçare! Shënohen 85 raste të reja

po lexohet

Ndërron jetë një 21-vjecare në spitalin Infektiv, e diagnostikuar me COVID 19. Mësohet se e reja u dërgua para pak ditësh e prekur nga koronavirusi.

21-vjeçarja ishte e intubuar në gjendje të rëndë në Spitalin Infektiv.

Po sot MSH ka raportuar edhe tre viktima të tjera nga koronavirusi, ndërkohë që janë regjistruar 85 raste të reja.

Ministria e Shëndetësisë: Regjistrohet viktima më e re nga COVID-19, ka humbur jetën një 21-vjeçare në Infektiv

4 persona humbën jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit, shkon në 101 numri i viktimave.

85 raste të reja me koronavirus, 3752 të prekur në total.

të fundit

Të rinjtë e “plakur”, zbuloni rreziqet e jetës pa aktivitet

Vitet e adoleshencës dhe rinisë janë të rëndësishme dhe përkojnë me kohën kur aktiviteti fizik i njeriut supozohet të...

të ngjashëm