Sunday, May 28, 2023

|

U bë baba për herë të parë, ky është reagimi i parë dhe i çuditshëm i Ledri Vulës

po lexohet

Ledri dhe Sara ditën e sotme u bënë prindër për herë të parë. Lajmi në fakt nuk u dha nga çifti, por nëpërmjet burimeve të konfirmuara për mediat. Megjithatë, një prej miqve më të mirë të këngëtarit, e ka “konfirmuar” lajmin e bukur, duke treguar edhe momentet e para të Ledrit si baba.

Menjëherë pasi vogëlushja ka ardhur në jetë, këngëtari ka filluar telefonatat e lumtura me miqtë dhe familjarët për t’iu dhënë lajmin e bukur. Në foto shihet Ledri duke folur në Facetime me Rron Kajtazin, ku këngëtari duket se po bërtet me të madhe nga lumturia. Ndërkaq, fansat mezi presin foton e parë të çiftit me vogëlushen e tyre si dhe të zbulojnë emrin që i kanë vendosur.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm