Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Tragjedi e dyfishtë në familjen Seiti/ Ndërron jetë nga COVID babai i 18-vjeçarit që humbi jetën një javë më parë

po lexohet

Një lajm tragjik bëhet me dije këtë mbrëmje. Raportohet se ka ndërruar jetë babai i të riut Qamil Seiti, i cili humbi jetën nga Covid një javë më parë.

I riu nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese, por nuk arriti dot të fitonte betejën me Covid.

Të shtruar në spital ishin dhe dy prindërit e tij, ku e ëma ka mundur të mbijetojë, por fatkeqësisht babë e bir nuk ia dolën. Qamili kishte pasion kuzhinën, por ëndrra iu pre në mes në lule të jetës.

Ndërkohë i ati Luftëtar Seiti ishte shtruar në spitalin covid 2 dhe fatkeqësisht edhe ai nuk ia doli kundër covid-19.

Për ngjarjen disa të afërm të familjes kanë reaguar edhe në rrjetet sociale.

Tragjedi e dyfishtë në familjen Seiti/ Ndërron jetë nga

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm