Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Tërmeti i fuqishëm godet Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

po lexohet

Disa lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë mëngjesin e kësaj të enjteje në Shqipëri.

Mësohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.6 ballë të shkallës Rihter.

Sipas faqes sizmiologjike EMSC, epiqendra ishte 4 kilometra nga Librazhdi dhe 19 kilometra nga Elbasani, me thellësi 15 kilometra.

Konkretisht lëkundjet u regjistruan në orën 6:32.

Nga informacionet e para, nuk ka pasur dëme materiale

.

Tërmeti i fuqishëm godet Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm