Saturday, August 13, 2022

|

Tërmet në Shqipëri, lëkundjet ndihen në disa qytete

Më të lexuarat

Lëkundje tërmeti në vendin tonë, epiqendra në Pukë.

Lëkundjet janë ndier deri në Tiranë dhe qytetet e tjera në veri të Shqipërisë.

Sipas informacioneve të fundit, magnituda ishte 4.8 e shkallës Rihter.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit