Wednesday, May 18, 2022

|

Të gjithë po i kërkojnë Aleksias të ndërrohet me Beatrix në Big Brother dhe kanë një arsye! (FOTO)

Më të lexuarat

Aleksia Peleshi ka ndryshuar look ditën e sotme duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe kjo për një arsye.

Shumë ndjekës e kanë krahasuar pamjen e saj të re me Beatrix Ramosaj, e cila është konkurrente në Big Brother ku ka një lidhje me Donaldin.

Aleksia ka marrë disa mesazhe që të ndërrohet me Trixën për të parë nëse do arrijë ta njohin.

Aleksia ka deklaruar prej kohësh se është në lidhje me binjakun e Donaldit, Romeon, ndërsa ky i fundit ka zgjedhur të jetë më diskret./Vip-magazine.al/

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit