Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Rajmonda Bulku

Etiketim: Rajmonda Bulku

E njohët? Kur nuk ekzistonin as filtrat e as operacionet, aktorja...

Rajmonda Bulku është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila përveç talentit gjithmonë ka spikatur edhe për bukurinë që e...

A po aktrojnë? Edhe Rajmonda Bulku komenton çiftin Donald-Beatrix

Aktorja e njohur Rajmonda Bulku ka qenë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Mes shumë detajeve nga jeta e saj, Rajmonda...