Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Qeveri

Etiketim: qeveri

I jepet fund pritjes, Rama zbulon emrat e ministrave të rinj!...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar emrat e ministrave të rinj të qeverisë së tretë radhazi të socialistëve. Kryeministër, Edi Rama Arben Ahmetaj zv/kryeministër dhe ministër për...