Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Andrra Destani

Etiketim: Andrra Destani

Aluduan se Sinani e tradhtoi me Yllka Kuqin, Andrra Destani bën...

Sot në media ka qarkulluar një lajm dedikuar një kënge të re, bashkëpunim të Yllka Kuqit dhe Sinan Hoxhës, sigurisht me motive popullore. Dy këngëtarët...

Andrra feston ditëlindjen, Sinani e uron me fjalët më romantike

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Sinan Hoxhës. Bashkëshortja e tij, Andrra Destani feston ditëlindjen dhe këngëtari nuk ka nguruar t’i...

Pasi zbuloi portretin, Andrra Destani ndan videon e ëmbël të djalit...

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bekuan me një djalë tjetër një muaj më parë. Ardhja në jetë e pjesëtarit më të ri të...

Në formën më të ëmbël, Andrra Destani na prezantoi me djalin...

Andrra Destani ka zbuluar ditën e sotme emrin e djalit të saj të vogël. Teksa ka postuar foton e Ansit me vëllain e vogël, Andrra...

Bekimi i dytë! Vjen në jetë djali i Andrrës dhe Sinanit,...

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë bërë prindër për herë të dytë. Mbrëmjen e sotme ka ardhur në jetë djali i tyre. Lajmin e ka njoftuar...

Në muajt e fundit të shtatzanisë, Andrra Destani emocionon me ekon...

Pak muaj më parë, Andra Destani dhe Sinan Hoxha konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të dytë. Pavarësisht se abcnews.al bëri publik...