Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Andi artani

Etiketim: andi artani

“U kam hequr vizën disave që më quanin vëlla”, Andi flet...

Pak muaj më parë Atdhe Xharavina zbuloi se i kishte dhënë fund miqësisë me Andi Artanin. Ai bëri një postim në “Instastory” ku  tha...

“Nuk dua që dramat e “Për’puthen” të më ndjekin pas”/ Ish-konkurrenti...

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Andi Artani, ishte sot në studion e emisionit “Shqipëria Live” për të treguar të vërtetat e tij në lidhje me përballjen...

Vëllai bëri namin, binjaku i Andit do jetë konkurrent në “Përputhen”?...

Pak kohë më parë Andi Artani, ish-konkurrenti i Përputhen nga Kosova bëri me dije se ka një vëllai binjak dhe e prezantoi atë nëpërmjet...

Zbulohen 2 vajzat që prishën miqësinë mes Andit dhe Atdheut (FOTO)

Andi Artani dhe Atdhe Xharavina kanë qenë dy prej djemve më të pëlqyer dhe të komentuar të PërPuthen. Por pas daljes nga emisioni miqësia e...

Çifti i preferuar i saj, Olsa ndan momentet romantike mes Andit...

Andi Artani dhe Jasmin Kadriu ishin një nga çiftet më të komentuara në “Për’puthen”, edhe pas daljes së tyre nga programi i dashurisë. Dyshja...

“Ajo është…!” Andi Artani i habit të gjithë me deklaratën e...

Andi Artani ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga Jasmina Kadriu. Ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka thënë nëpër intervista të ndryshme se...

Andi e quajti fallco dhe dinake, Ana ia kthen publikisht

Ana i ka reaguar Andit pas deklaratës së fundit. Ish-konkurrentët e “Përputhen” vazhdojnë të mbeten emra shumë të komentuar në mediet rozë. Dy prej tyre janë...

I dha fund njohjes me Jasminën, por ja kush ia riktheu...

Andi i dha fund njohjes me Jasminën puntatën e djeshme të Për'puthen. Ai tërhoqi deklaratën që kishte bërë për të, duke u shprehur se...

Dalin pamjet/ Andi i “Për’puthen” kapet mat me një vajzë në...

Në program, Andi i “Përputhen” është duke konsoliduar njohjen me Jasminën. Por, jashtë programit, ai po vazhdon të frekuentohet me të tjera vajza. Prive.al ka publikuar...

Jasmina bën reagimin e papritur pas komentit të Andit në foton...

Konkurrenti i “Për’puthen”, Andi Artani, është shfaqur së fundmi si protagonist në klipin e ri të këngëtares Diona Fona. Projekti i saj quhet “Sheqer” dhe...