Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Anaid kalota

Etiketim: anaid kalota

“Einxhel lë shtëpinë e ‘BB VIP’ një javë para finales”, ish-banori...

Ish-fituesi i “Big Brother”, Anaid Kaloti ka bërë një deklaratë shumë të fortë lidhur me “Big Brother VIP”. Ai ka bërë një parashikim lidhur...

Ish-banori i Big Brother i nxjerr “të palarat” Einxhelit, ja si...

Debati mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt ka sjellë reagime të shumta në rrjet. Ndër personazhet që kanë reaguar ka qenë dhe ish-banori i Big...