Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Ana lika

Etiketim: ana lika

“E kam surprizë fustanin dhe burrin”/ Pamjet nga “ceremonia” e fejesës...

Prej disa ditësh në rrjetet sociale qarkullojnë foto të aktores së njohur, Anna Lika, ku thuhet se ajo është fejuar. Madje në disa postime...