Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Ana kauri

Etiketim: ana kauri

E keni parë Ana Kaurin bionde? Ja si dukej para se...

Ajo numëron 408 mijë ndjekës në profilin e “Instagram”-it, ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Është fjala për Ana Kaurin, e...

“A i bëre përsëri buzët?”, ish-konkurrentja e “Për’puthen” flet hapur: Thjesht...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, e ka treguar publikisht se ka bërë ndërhyrje në hundë dhe në buzë, gjatë kohës që ishte prezente në...

Ana Kauri organizoi festë të madhe për ditëlindje, urimi i Fation...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, kishte vendosur që ditën e saj të lindjes ta priste mes të afërmve dhe miqve të saj të ngushtë. Nga...

Doli single nga programi, Ana kapet mat me ish-konkurrentin e Për’puthen...

Ana e dytë e Për’puthen, e cila doli single nga programi, duket se e ka gjetur dashurinë e saj. Ajo është fotografuar në krah plazh...

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen” i heq të gjitha në plazh (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri, vijon që të komentohet shumë në rrjetet sociale dhe mediat rozë. Ajo është shumë aktive në profilin e saj në...

Kush ia ka vjedhur zemrën? Ish-konkurrentja e njohur e “Përputhen” befason...

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri prej disa muajsh është në një marrëdhënie me një djalë misterioz, që e njohur pas daljes nga programi. Megjithatë, ajo...

Më në fund! Ish konkurrentja e njohur e ‘Përputhen’ në një...

Ana Kauri nuk e gjeti dashurinë brenda “Përputhen”, por jashtë saj. Vajza nga Berati shumë private rreth kësaj teme, nuk ka dhënë asnjë detaj për...

‘Është një lojë’, Ana Kauri nxjerr zbuluar djemtë e Përputhen

Ish-konkurrentja e Përputhen, Ana Kauri ka treguar pak nga prapaskenat e Përputhen. Ajo tha se djemtë e programit e ftonin për të dalë në backstage,...

Konkurrentja e ‘Përputhen’ i bashkohet fushatës elektorale të PS-së, nxjerr foton...

Konkurrentja e ‘Përputhen’, Ana Kauri i është bashkuar fushatës elektorale të Partisë Socialiste. Ajo ka ndarë foto në Instagram, teksa ndodhet e ulur në...

“Bën strategji për të ndarë Muratin nga Sindi”, Ana thumbon konkurrenten...

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”. Që në hyrjen e saj, ajo u duk se ka hyrë aty për të trazuar paksa...