Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Amos zaharia

Etiketim: amos zaharia

Ofendoi rëndë Kiarën, Amos reagon për herë të parë: Ishte një...

Ajo që i vuri “kapakun” fjalëve të rënda të Amosit, ishte ofendimi që i bëri Kiara Titos, teksa debatonte me Luizin. Menjëherë pasi doli nga...

Deklarata e frikshme e Amosit për Luizin: Do ta çoja në...

Amos Zaharia ka bërë një deklaratë të frikshme mbrëmjen e djeshme. Teksa qëndronin në oborr ai i tregonte banorëve të “BB” si do ta dënonte...

Ndodh e papritura/ Olta Gixhari tenton të puthë Amosin, shikoni skenën...

Big Brother Vipa Albania për shkak të dinamikave, është kthyer shtëpia më e famshme në Shqipëri duke ngulitur para ekranit qindra mijëra shqiptarë. E gjithë...

“Do të kishte qenë një tragjedi për familjen time!” Amos Zaharia...

Fatmirësisht nuk ka patur të lënduar dhe Amosi është shëndosh e mirë ndonëse ka pasur dëme të konsiderueshme materiale. Aktori postoi në llogarinë e...

I ka dhënë fund marrëdhënies së saj me djalin e Yllka...

Këngëtarja shqiptare e muzikës ‘live’, Gigliola Haveriku ka tërhequr vazhdimisht vëmendjen e mediave me jetën e saj private. Prej një muaji në media po përflitet...