Wednesday, June 19, 2024

|

Ballina Etiketimet Alvisa dhe Ada

Etiketim: Alvisa dhe Ada

“E kapi me dhunë”/ Edi zbulon si e mbrojti Alvisën nga...

Pas historisë tronditëse që u transmetua të shtunën në "Përputhen Prime", ka reaguar edhe ish-konkurrenti i këtij reality show-t, Edi. Ky i fundit ka postuar...

“Femër e ulët, e pafytyrë”/ Plas keq sherri mes dy konkurrenteve...

Dy konkurrentet e ‘Përputhen’, Alvisa dhe Ada u përplasën keq me njëra-tjetrën në puntatën e djeshme. Teksa në studio po diskutohej rreth ofendimeve që janë...