Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alkooli

Etiketim: Alkooli

Keni abuzuar me gjelin e detit dhe alkolin? Kjo recetë detoks...

E tepruat me ushqimet ditët e festave!? Tani ndiheni të shëndoshë të fryrë dhe sigurisht pak në faj. Gjëja që secili prej nesh do të...

5 ushqimet më të këqija për trurin, ja çfarë thonë ekspertët

Shprehja ne jemi çfarë hamë, merr kuptim më shumë se kurrë kur flasim për regjimin e përditshëm ushqimor të gjithësecilit. Një jetesë e shëndetshme...