Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alfio Rrotani

Etiketim: Alfio Rrotani

Konfirmoi ndarjen, Alfio Rrotani i jep “lamtumirën” edhe dhuratës së shtrenjtë...

Pak ditë më parë, Alfio Rrotani konfirmoi thashethemet që qarkullonin prej disa kohësh se është ndarë nga Fatma Methasani. Përmes një postimi në rrjete...

Kuzhinieri shqiptar në Itali rrëmben vëmendjen e medies britanike, punon me...

Irdi Keçi i cili u bë i njohur në emisionin e gatimit Masterchef në Shqipëri në vitin 2015, falë përkushtimit dhe guximit, tashmë ka...

Mori super propozimin nga Alfio, por kur do të bëjnë dasmë?...

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Në rrjetet sociale i shohim gjithnjë të qeshur, të...

Të adhurueshëm! Alfio i kërkoi Fatmës “live” një fëmijë të dytë...

Pas një mungese të gjatë, Alfio Rrotani u rikthye sërish në ekran ditën e sotme. Shefi i kuzhinës nisi një rrugëtim të ri në...

Alfio Rrotani bën dedikimin e ndjerë për dy zemrat e tij

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë në Janar të 2020-ës. Ata mirëpritën një djalë që e pagëzuan me...