Thursday, July 18, 2024

|

Ballina Etiketimet Alec Baldwin

Etiketim: Alec Baldwin

Vrasja e regjisores nga Alec Baldwin në sheshin e xhirimeve, e...

Autoritetet kanë kritikuar ashpër dhe gjobitur producentët e filmit, ku u qëllua për vdekje regjisorja nga aktori Alec Baldwin Prodhuesit e filmit Rust kishin treguar...

Vrau kineasten gjatë xhirimeve, zbulohet deklarata e fortë e aktorit: Po...

Aktori i cili vrau aksidentalisht në setin e xhirimit të filmit “Rust” kineasten Halyna Hutchins, Alec Baldwin, ka deklaruar se po ndiqte udhëzimet e...

Vrau në sheshxhirim kineasten e njohur, aktori i njohur bën veprimin...

Vrasja e një kineasteje në sheshxhirimin e një filmi hollivudian bëri bujë të madhe tetorin e 2021. Së fundmi Alec Baldwin ia ka dorëzuar...

Vrasja në xhirime, Alec Baldwin reagon ndaj akuzave se kërkoi një...

Alec Baldwin ka mohuar të ketë kërkuar një armë më të madhe Colt përpara se të qëllonte gabimisht ndaj Halina Hutchins në xhirimet e...

Thellohet misteri! Dalin detaje të tjera për vrasjen e kineastes në...

Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen aksidentale të kineastes Halyna Hutchins në shirimet e filmit “Rust”. Plumbi që Alec Baldwin gjuajti,...

Dalin pamjet, çfarë po ndodh me Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale...

Alec Baldwin u pa duke buzëqeshur për herë të parë që nga vdekja e kinematografisë së Rust, Halyna Hutchins. Fotografët kapën aktorin duke luajtur...

I buzëqeshur dhe duke luajtur futboll me fëmijët, çfarë po ndodh...

Alec Baldwin u pa duke buzëqeshur për herë të parë që nga vdekja e kinematografisë së Rust, Halyna Hutchins. Fotografët kapën aktorin duke luajtur...

Përmbyset historia, anëtarja e grupit të xhirimit padit Baldwin dhe producentët,...

Një padi kundër Alec Baldwin dhe producentëve të filmit “Rst” u ngrit nga një anëtar i grupit të xhirimit, i cili tha se në...

Gruaja e Alec Baldwin thyen heshtjen pas vrasjes aksidentale në xhirime...

Gruaja e Alec Baldwin, Hilaria, ka thyer heshtjen pas vrasjes aksidentale së kinematografes Halyna Hutchins. Hutchins ishte duke punuar si drejtore e fotografisë në xhirimet...

Vrau aksidentalisht kineasten gjatë xhirimeve të filmit, aktori i njohur merr...

Aktori amerikan Alec Baldwin qëlloi me armë zjarri dhe vrau një kineaste e plagosi regjisorin në një film të xhiruar në New Mexico. Incidenti ndodhi...