Tuesday, July 16, 2024

|

Ballina Etiketimet Albano Bogdo

Etiketim: Albano Bogdo

Kaloi mbrëmjen e ditëlindjes i vetëm në shtëpinë e fakirit, Albano...

Ditëlindja e 37 ka qenë një nga ditëlindjet më speciale për Albano Bogdon. Aktori e priti këtë ditëlindje në shtëpinë e Ferma VIP, ku...

“Eee dashke pjesën tënde”/ Cili është pakti i Robertit me Albanon?...

Këngëtari Robert Berisha u detyrua të largohej nga Ferma VIP pas telefonatës me vajzën, ndërkohë që gjatë qëndrimit në studio bëri edhe një deklaratë...

“Më thanë ‘ti je burri i shtëpisë’”/ Albano Bogdo rrëfehet si...

Aktori i humorit, Albano Bogdo, në një bisedë me konkurrentët e Fermës Vip, ka folur për divorcin e prindërve dhe barrën e rëndë që...

Nisin përplasjet e para në “Ferma VIP”/ Albano ngacmon Robertin për...

Fermerët e “Ferma Vip”, mbrëmjen e sotme e kanë kaluar duke luajtur lojën “Truth or Dare”. Gjatë lojës ishte radha e Robertit me Albanon, ku...

E papritur! Albano ul pantallonat në mes të fermës, dhe arsyeja...

Albano Bogdo, i njohur për rolet e tij në spektakle humoristike dhe për qasjen e tij të veçantë ndaj artit të humorit, është bërë...

Familja Ramosaj merr vendimin, cili do jetë veprimi ndaj Albano Bogdos

Albano Bogdo duket se do t’i ketë punët keq. Batuta që bëri ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt iu kthye në “boomerang” pasi janë të...

Dy netë në qeli, lirohet Albano Bogdo, u arrestua në mesnatë...

Gjykata e Tiranës ka lënë sot të lirë aktorin e humorit, Albano Bogdo, i cili u arrestua dy ditë më parë nga policia. Vip Magazine...

Albano Bogdo përplaset ashpër me efektivin e policisë, shpërthen në të...

Vizita e presidentit turk në Shqipëri, Recep Tajip Erdogan ka ndryshuar gjithë rrjedhën e qarkullimit normal të mjeteve në vendin tonë. Për shkak se presidenti...

Albano Bogdo i jep fund romancës me eksperten e marketingut, 6...

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, vetëm gjashtë muaj pasi i propozoi martesë partneres së tij duket se ka stopuar romancën e bukur,...