Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Alban Dudushi

Etiketim: Alban Dudushi

“Stop mos më thuaj”, Alban Dudushi sherr “live” në emision me...

Gazetari Alban Dudushi dhe aktivistja Evi Kokalarin, debatuan ashpër me njëri-tjerin. I gjithë debati nisi kur Dudushi i kujtoi sulmin që Kokalari i bëri Grida...

Kishte të ftuar në studio vajzën e bashkëshortit/ Moderatorja e njohur,...

Moderatorja Bieta Sulo ka treguar se ka një marëdhënie shumë të mirë me vajzën e partnerit të saj, Alban Dudushit.Ditën e djeshme, Joelle ishte...

Qenka edhe romantik, Bieta Sulo zbulon surprizën e Alban Dudushit që...

Nuk duhet të ketë gjithmonë një arsye për të dhuruar lule dhe këtë na i vërtetoi edhe Alban Dudushi. Me një foto në “story” Bieta...

Nuk e keni dëgjuar kurrë më parë, Bieta Sulo zbulon si...

Moderatorja Bieta Sulo nisi dje sezonin e ri televiziv me "Ftesë në 5" dhe surprizën e parë ja bëri familja e saj. Albani, Kroi...

“Makina e Albanit ngeli në rrugë”, Bieta Sulon tregon incidentin që...

Moderatorja Bieta Sulo rrëfeu sot në emisionin e saj të pasdites ‘Ftesë në 5’ një incident që i ka ndodhur 3 javë më parë...

Nuk i thoni dot vjehrrës mami? Bieta Sulo iu mëson si...

T’i thërrasësh vjehrrës “mami” apo në emër? Është kjo pyetje që mundon shpeshherë nuset në marrëdhënie me vjehrrat e tyre. E pikerisht për vjehrrat...

Shoqe të ngushta, Bieta Sulo zbulon “sekretin” e saj dhe vajzës...

Bieta Sulo ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me vajzën e Alban Dudushit, që ka ardhur në jetë nga martesa e...

Bieta Sulo largohet nga Top Channel? Ja ku pritet ta shikojmë...

Bieta Sulo është moderatorja e pasditeve në “Top Channel” e cila prej vitesh shfaqet në emisionin “Ftes në 5” për publikun shqiptar. Por duket se...

Bieta rrëfen si asnjëherë krisjen e marrëdhënies me Albanin: U ndamë...

Si çdo çift tjetër, edhe ata kanë momentet e tyre, që i kanë çuar deri në ndarje. Bëhet fjalë për çiftin e njohur televiziv, Bieta...