Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Alaudin Hamiti

Etiketim: Alaudin Hamiti

Çfarë ndodhi? Alaudini i “përvishet” Shqipes: Mos më bëj mua moralisten

Spektakli i djeshëm në ‘Big Brother Vip Kosova’ u shoqërua me debate e përplasje të forta mes banorëve dhe jo vetëm. Dje u shfaq...

“Mu shemb toka”, moderatori shqiptar tregon momentin kur zbuloi se vuante...

Alaudin Hamiti është moderatori i njohur nga Kosova që do të prezantojë “Big Brother VIP” Kosova, së bashku me Jonida Vokshin. Së fundmi, i ftuar...

Çfarë ndodhi? Moderatori i Big Brother Vip përfundon në spital

Moderatori i njohur shqiptar, Alaudin Hamiti ka përfunduar në spital. Ai ka treguar se po përballet me disa probleme të vogla shëndetësore. Prezatuesi i njohur...

Nuk është më sekret/ Zbulohet kush do të jetë moderatori i...

“Big Brother VIP Kosova” do të startojë edicionin e tij të parë këtë vjeshtë. Gjatë kësaj kohe interesimi se cilët do të jenë banorët, prezantuesi...

“Nuk di të flasë”/ Pas deklaratës që bëri bujë për Nora...

Ditën e djeshme një deklaratë e Alaudin Hamitit për Nora Istrefin bëri xhiron e rrjetit. Gjatë lojës “Thuaje ose zhytu” me Liberta Spahiun, moderatorit...