Wednesday, June 19, 2024

|

Ballina Etiketimet Aktore

Etiketim: aktore

Ndahet nga jeta aktorja e njohur, Filika Dimo

Është ndarë nga jeta aktorja e njohur shqiptare, Filika Dimo. Lajmin e ka dhënë Teatri “Aleksandër Moisiu” Durrës përmes një postimi në Facebook. “Me hidhërim të...

Aktorja e njohur i jep fund beqarisë pasi zbuloi se është...

Christina Ricci është martuar me Mark Hampton. Aktorja njoftoi se i kishin dhënë fund beqarisë vetëm pak kohë pasi konfirmoi se ishin në pritje...

Aktorja e njohur befason me deklaratën e saj: Presidenti më ka...

Aktorja Salma Hayek ishte një ndër femrat të cilat arritën të triumfojnë menjëherë në Hollivud. Hayek që prej fillimeve të saj ishte e ftuar...

“Me mua në pushtet bëni se**, qejf dhe lindje”, aktorja shqipare...

Aktorja e njohur Arjola Demiri në një situatë të improvizuar në Soiree, Arjola Demiri ka mbajtur një fjalim se pse populli duhet të votojë...

Aktorja e njohur shqiptare tregon vendin më të çuditshëm ku ka...

Arjola Demiri është një ndër aktoret shqiptare me më pak komplekse. Ajo është dalluar gjithmonë për lirshmërinë që e karakterizon. Së fundmi, Arjola i është...

Aktorja e njohur rrëfen se si e rrëmbyen

Aktorja, Rebel Wilson ka tronditur ndërsa ka treguar se është rrëmbyer me armë, ndërsa udhëtonte nëpër Afrikë. 40-vjeçarja thotë se ishte në Mozambik, kur është...