Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Agim doci

Etiketim: agim doci

“Uroj të jesh gjallë vitin e ardhshëm”/ Pas deklaratve të ashpra,...

Pas reagimit të ashpër që pati ndaj deklaratave të Agim Doçit pak ditë më parë, Alban Ramosaj së fundmi është tallur publikisht me poetin...

‘Bleva 4 mijë euro këngën e parë’, kompozitori i njohur i...

Robert Berisha pas një kohe të gjatë si muzikan vendosi që t’i futej karrierës muzikore si këngëtar dhe debutimin e bëri me një ‘remake’...