Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adis Patushi

Etiketim: Adis Patushi

Fifi do të bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja konfirmon...

Këngëtarja e njohur Fifi do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj Adis Patushi janë në pritje të një...

Nënë për herë të parë? Fifi zbulon të vërtetën e madhe...

Këngëtarja e njohur, Fifi dhe biznesmeni, Adis Patushi, janë në një lidhje dashurie prej disa muajsh. Ata u njohën kur artistja la shtëpinë e...

Më e lumtur se kurrë më parë, Fifi shpreh dëshirën e...

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka shprehur dëshirën e saj për një martesë në të ardhmen me partnerin e saj, Adis Patushi. Nëpërmjet një...

Fifi i bën surprizën romantike partnerit për ditëlindje, ndan videon nga...

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Fifi, pasi partneri i saj, Adis Patushi feston ditëlindjen. Ajo nuk ka nguruar t’i bëjë një...

Fifi më e dashuruar se kurrë, dedikimi për partnerin

Artistja shqiptare, Fifi prej vitesh ka arritur të ketë një karrierë të suksesshme ndërsa mbetet e kërkuar dhe e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje...

“I shkruajta e para, atë ditë e putha”/ Fifi flet për...

Këngëtarja e njohur Fifi, tregoi mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” si është njohur me të dashurin e saj, Adisin. Fifi tregoi se...

Pas zërave të shumtë, Fifi sqaron dyshimet për shtatzëninë: Jam duke...

Këngëtarja e njohur dhe ish-banorja e BBV, Fifi ka nisur prej muajsh një romancë me Adis Patushin. Çifti shpesh ndan foto së bashku në rrjetet...

“Ti je forca e femrës”, Fifi merr dedikimin emocionues nga partneri...

Ndonëse kanë pak kohë bashkë, Fifi dhe Adis Patushi janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Këngëtarja ka treguar se është njohur me Adisin pas...

VIDEO/ I dashuri bën gjestin e adhurueshëm ndaj Fifit në koncert

Prej disa javësh, këngëtarja e njohur Fifi ka pranuar publikisht lidhjen me Adis Patushin, i cili njihet si ish-bashkëshorti i Adrola Dushit. Ata shfaqen pothuajse...

FOTO/ Më e dashuruar se kurrë, Fifi shfaqet duke u puthur...

Këngëtarja e njohur, Fifi po shijon periudhën më të lumtur të jetës. Prej disa muajsh, ajo është në një lidhje dashurie me Adis Patushin,...