Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Adelina Tahiri

Etiketim: Adelina Tahiri

Krizë në çift? Ja foto që i vuri vulën marrëdhënies së...

Adelina Tahiri dhe partneri i saj kanë lënë pas krahëve krizën që kaluan pak muaj më parë në raportin e tyre. Ditën e sotme, këngëtarja...

Drejt ndarjes me partnerin? Adelina Tahiri e pranon publikisht: Kur jam...

Adelina Tahiri ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së djeshme në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”. E vendosur përballë sfidës së zemrës me...

E martuar prej vitesh me biznesmenin maqedonas, Adelina Tahiri sqaron të...

Adelina Tahiri ka reaguar e revoltuar lidhur me një deklaratë që qarkulloi sot në rrjete sociale, ku supozohej se këngëtarja ka thënë “E mora...

E kritikojnë për martesën me biznesmenin maqedonas, Adelina Tahiri ka një...

Adelina Tahiri është përballur shpeshherë me komente negative për martesën e saj me biznesmeni maqedonas, Serjoza Markov. Çifti, i martuar prej disa vitesh, kanë...

Shtatzënë për herë të dytë? Adelina Tahirit ngre dyshime me deklaratën...

Adelina Tahiri ndodhet në Stamboll, prej nga ka ndarë foto e video me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi ajo postoi disa foto në...

Adelina Tahiri tregon “çelësin” e martesës perfekte me milionerin 53 vjeçar

Adelina Tahiri është vënë shpesh në qendër të kritikave për martesën e saj me avokatin maqedonas, Serjoza Markov, me të cilin ka një diferencë...