Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Ada

Etiketim: ada

U largua me zhurmë të madhe, Ada rikthehet sërish në “Për’puthen”?

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ada, mund të rikthehet në program. Ajo la emisionin disa muaj më parë, pasi në rrjetet sociale qarkulluan foto të saj dhe...

E papritur! Edi i kërkon falje Adës pas shumë ofendimeve

Më në fund falja e shumëpritur erdhi! Edi i ka kërkuar falje Adës këtë puntatë të Për’puthen pas shumë ofendimeve. “Unë gabimet i shoh shumë vonë...

Ada bën takimin më romantik, Mikela i drejtohet konkurrentit: Je i...

Pas surprizave që i ka bërë herë pas here, më në fund Bajo arriti që të fitojë takimin e parë me Adën në programin...

Skenat e nxehta në pishinë/ Ada zhvishet dhe tundon Brunon: Do...

Ada dhe Bruno kanë pasur një takim, ku nuk kanë munguar momentet e nxehta mes tyre. Ata kanë shijuar njëri-tjetrin pranë pishinës, ku Ada ka...

“Mos më trego mua leshtë e kokës se të ngre në...

Mikela dhe Ada janë përfshirë në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me...

“Ti s’je femër! Më mirë bëhu burrë!”/ Konkurrenti i “Për’puthen” ofendon...

25-vjeçarja reagoi e revoltuar pasi Eduarti i tha se është një femër “fake” (fallco) dhe se kjo ishte arsyeja pse nuk del më me...

“S’dal me ty se e ke b**** e madhe”/ Edi nuk...

Takimi i Edit me Alvisën në këtë puntatë të Përputhen u shoqërua me debate të shumta. Kjo pas fjalëve që Edi kishte thënë për Adën...

“Jam e ëmbël por shumë e keqe”/ Kjo është infermierja seksi...

Ada, 28 vjeç nga Skrapari është konkurrentja më e re në Perputhen. Ajo ka përfunduar fakultetin e mjekësisë dhe ushtron profesionin e infermieres. Gjëja e...