Wednesday, December 6, 2023

|

Ballina Etiketimet Ada deda

Etiketim: ada deda

Vajza e ish-deputetes zbulon sekretin: Ja çfarë i kënaq djemtë! Mami...

Ada Deda është bërë e njohur fillimisht në Shqipëri si vajza seksi e ish-deputetes së PD, Albina Deda. Por tani, ajo numëron mijëra ndjekës në...

Si do reagonte nëse vajza do t’i martohej me një djalë...

Ish-deputetja e PD-së, Albina Deda ishte e ftuar dje në emisionin ‘Vizioni i pasdites’ sëbashku me vajzën e saj. Ato nuk iu shpëtuan edhe...

“Thuaj burrit tënd të…”. Vajza e ish-deputetes shqiptare “ngacmon” imagjinatën e...

Vajza e ish-deputetes adadlbina Deda, Ada, është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku nuk mungojnë pozat provokuese. Së fundmi, bukuroshja bionde ka...

Thyen rregullat dhe pozon me bikini, vajza e ish-deputetes tregon si...

Po i afrohemi verës dhe  është me siguri stina e preferuar e Ada Dedës, modelja e njohur ose ndryshe, vajza e ish-deputetes shqiptare Albina...

Alkool, festë e çmendur dhe vajza bukuroshe, dalin pamjet nga ditëlindja...

E njohur për bukurinë e saj dhe format bombastike që e karakterizojnë, shumë e komentuar dhe aktive në rrjetet sociale. Ada Deda, vajza e ish-deputetes...

“Po e them për herë të parë, më kanë kërkuar të…”,...

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është një emër i njohur për mediet rozë. Ajo numëron mijëra ndjekës në ‘Instagram’ dhe prej...

Mijëra euro, vajza seksi e ish deputetes së PD zbulon sa...

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është një emër i njohur për mediet rozë. Ajo numëron mijëra ndjekës në ‘Instagram’ dhe prej...