Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Mijëra euro, vajza seksi e ish deputetes së PD zbulon sa paguhet në punën e saj si modele

po lexohet

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është një emër i njohur për mediet rozë. Ajo numëron mijëra ndjekës në ‘Instagram’ dhe prej vitesh është pjesë e botës së modelingut.

Deda njihet për pozat e saj provokuese dhe linjat perfekte trupore, të cilat i shfaq shpesh në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka vendosur të flasë publikisht për karrierën e saj duke zbuluar dhe detaje profesionale lidhur me pagesat.

21 vjeçarja është shprehur se në fillimet e saj në modeling ka marrë 50 euro, ndërsa në fushata jashtë vendit është paguar deri në 2 mijë euro.

 

“Në fillimet e mia, kam fituar 50 euro. Ndërsa kur kam punuar në Venecia dhe Milano, më kanë paguar 1800-2000 euro”, ka thënë mbrëmjen e djeshme ajo në ‘Glamour Zone’.

të fundit

“Vrasjen e dua sot”, gazetari i njohur zbardh dosjen e Naim Murselit: Si e planifikoi krimin javë më parë

Gazetari Laurent Berisha, i ftuar në një emision televiziv, zbardhi dosjen e Prokurorisë për Naim Murselin, i cili vrau...

të ngjashëm