Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Surprizë! Luiz Ejlli edhe Getoari sjellin bashkpunimin e tyre me te fundit (VIDEO)

po lexohet

Getoar Selimi dhe Luiz Ejlli janë bërë bashkë për këngën plot ngjyra ”Ding Ding”. Këtë herë fituesi i ”Big Brother Albania Vip 2”, vjen me një stil shumë ndryshe, larg baladave.

Në teskt Luizi përmend edhe fjalët që iu bënë hit në BBVip, si ”çapaçule”, apo ”Luiz Baba”.

Imazhi i ngjyrshëm dhe i plotë me energji tregon dy këngëtarët në një sfond të freskët dhe të gjallë, premtues për një klip që mbart një frymë të re dhe një ndjesi feste.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm