Tuesday, December 7, 2021

|

“Skena e nxehtë”/ Graniti i bën masazh Fifit, relaksohet këngëtarja(VIDEO)

Më të lexuarat

Bora Zemani thyen rekord, bën postimin e parë pas heshtjes

Moderatorja Bora Zemani ka qenë në qendër të mediave online javët e fundit për shkak të përfshirjes së saj në trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix. Edhe pse është...

E harroi plotësisht Mevlanin! Ledjana pranon publikisht se është e lidhur (VIDEO)

Ish-konkurrentja e "Për'puthen", Ledjana Prenga, ishte dje e ftuar në rubrikën "Në Fermë" e emisionit "E Diell" në Top Channel. Përveçse duhet të bëjnë punët e...

A është ky një mesazh për Borën? Atdheu publikon foton dhe habit me veprimin e fundit(FOTO)

Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’ është përfshirë në situatën Bora-Donald-Beatrix. Mendohet se ai mund të ketë pasur diçka me Borën, por të dy e kanë...

Pas propozimit në emision, Atdheu i shkon në shtëpi në mes të natës moderatores së njohur

Të shtunën e kaluar, Atdhe Xharavina ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Goca dhe Gra” ku u diskutua tema nëse vajzat i shohin...

“Elgiti është super xheloz”, Klea Huta tregon të “vërtetën”: Ma mori shpirtin (FOTO)

Klea Huta ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Roped with Olsi”, ku dha një intervistë të gjatë mbi karrierën, familjen e duke zbuluar...

I gjithë publiku është kurioz të shohë se çfarë do të ndodhë me marrëdhënien mes Fifit dhe Granitit, dyshes së pandarë që nga dita e parë e këtij edicioni të Big Brother VIP.

Gjatë spektaklit të së premtës mbrëma, banorët dhanë mendimet e tyre për marrëdhëninën e tyre dhe kjo gjë shkaktoi shumë replika mes tyre.

Pas kësaj mbrëmje me kaq emocione dhe tension, Fifi mer si ‘’shpërblim’’ një masazh nga Graniti, të cilin këngëtarja duhet ta ketë shijuar tepër.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...