Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Simboli i shqiponjës dykrenare po kthehet në trend botëror/ Pas Drake, edhe sportisti i njohur surprizon shqiptarët

po lexohet

Simboli i shqiponjës dykrenare po kthehet në trend botëror…

Një sportist i njohur në SHBA, Joshua Keith Palmer, është shfaqur në stadium me bluzën e kuqe me shqiponjën dykrenare.

Kujtojmë se më parë ka qenë reperi Drake i cili është shfaqur i veshur me një xhaketë me simbolin tonë kombëtar, por jo vetëm kaq. Darke i dedikoi një këngë një shqiptareje dhe e ndërtoi videoklipin tërësisht me motive shqiptare.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm